| Artikelcode (SKU) | 133766 |
| EAN | 4014855151301 |
| SKU leverancier | 302792 |
| Merk | KLINGSPOR |
| Korrel | 80 K |
| Bandverbinding | F4g |
| Breedte x lengte | 20 x 520 MM |
| Verpakeenheid | 25 ST |
| Artikelcode (SKU) | 133766 |
| EAN | 4014855151301 |
| SKU leverancier | 302792 |
| Merk | KLINGSPOR |
| Korrel | 80 K |
| Bandverbinding | F4g |
| Breedte x lengte | 20 x 520 MM |
| Verpakeenheid | 25 ST |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw