| Artikelcode (SKU) | 133872 |
| EAN | 4014855025343 |
| SKU leverancier | 62509 |
| Merk | KLINGSPOR |
| Korrel | 40 K |
| Bandverbinding | F4g |
| Breedte x lengte | 75 x 2000 MM |
| Verpakeenheid | 10 ST |
| Artikelcode (SKU) | 133872 |
| EAN | 4014855025343 |
| SKU leverancier | 62509 |
| Merk | KLINGSPOR |
| Korrel | 40 K |
| Bandverbinding | F4g |
| Breedte x lengte | 75 x 2000 MM |
| Verpakeenheid | 10 ST |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw