| Artikelcode (SKU) | 133738 |
| EAN | 4014855113361 |
| SKU leverancier | 286886 |
| Merk | KLINGSPOR |
| Korrel | 40 K |
| Bandverbinding | F4g |
| Breedte x lengte | 9 x 533 MM |
| Verpakeenheid | 25 ST |
| Artikelcode (SKU) | 133738 |
| EAN | 4014855113361 |
| SKU leverancier | 286886 |
| Merk | KLINGSPOR |
| Korrel | 40 K |
| Bandverbinding | F4g |
| Breedte x lengte | 9 x 533 MM |
| Verpakeenheid | 25 ST |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw