| Artikelcode (SKU) | 180546 |
| EAN | 4014855028931 |
| SKU leverancier | 41900 |
| Merk | KLINGSPOR |
| Korrel | 120 K |
| Bandverbinding | F4g |
| Breedte x lengte | 28 x 533 MM |
| Verpakeenheid | 20 ST |
| Artikelcode (SKU) | 180546 |
| EAN | 4014855028931 |
| SKU leverancier | 41900 |
| Merk | KLINGSPOR |
| Korrel | 120 K |
| Bandverbinding | F4g |
| Breedte x lengte | 28 x 533 MM |
| Verpakeenheid | 20 ST |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw