| Artikelcode (SKU) | 169373 |
| EAN | 4007220157138 |
| SKU leverancier | 44656080 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 50 MM |
| Buiten-ø | 60 MM |
| Vorm | Cilinder |
| Max RPM | 10000 rpm |
| Artikelcode (SKU) | 169373 |
| EAN | 4007220157138 |
| SKU leverancier | 44656080 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 50 MM |
| Buiten-ø | 60 MM |
| Vorm | Cilinder |
| Max RPM | 10000 rpm |
| Korrelgrofte | 100 |
| Opt. RPM van | 5000 rpm |
| Slijpmiddel | A |
| Stift-ø | 6 MM |
| Stiftlengte | 40 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw