- Schuurpapier - geel
- Minirol: 5 m x 115 mm
| Artikelcode (SKU) | 187902 |
| EAN | 5410415511407 |
| SKU leverancier | GR JFN217040 |
| Merk | PRODIAXO |
| Gewicht | 337 gr KG |
| Korrel | P40 K |
| Afmetingen | 5 m x 115 MM |
| Aantal per overdoos | 10 st/pcs |
| Artikelcode (SKU) | 187902 |
| EAN | 5410415511407 |
| SKU leverancier | GR JFN217040 |
| Merk | PRODIAXO |
| Gewicht | 337 gr KG |
| Korrel | P40 K |
| Afmetingen | 5 m x 115 MM |
| Aantal per overdoos | 10 st/pcs |
| Verkoopseenheid | 10 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw