- Schuurpapier - geel
- Minirol: 5 m x 115 mm
| Artikelcode (SKU) | 177664 |
| EAN | 5410415511803 |
| SKU leverancier | GR JFN217080 |
| Merk | PRODIAXO |
| Gewicht | 239 gr KG |
| Korrel | P80 K |
| Afmetingen | 5 m x 115 MM |
| Aantal per overdoos | 10 st/pcs |
| Artikelcode (SKU) | 177664 |
| EAN | 5410415511803 |
| SKU leverancier | GR JFN217080 |
| Merk | PRODIAXO |
| Gewicht | 239 gr KG |
| Korrel | P80 K |
| Afmetingen | 5 m x 115 MM |
| Aantal per overdoos | 10 st/pcs |
| Verkoopseenheid | 10 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw