- Korrelgrofte 320
- Werkt het best gesmeerd met benzine of olie
- Voor kleine bladen, bijvoorbeeld van snoeischaren
- Hoge afnamecapaciteit
- Precies professioneel slijpen en wetten van kleine kwaliteitsbladen
| Artikelcode (SKU) | 111217 |
| EAN | 7311518009977 |
| SKU leverancier | LS-PIERRECORINDON |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 100 MM |
| Gewicht | 50 oz |
| Materiaal | Synthetic |
| Totale lengte | 4 in |
| Artikelcode (SKU) | 111217 |
| EAN | 7311518009977 |
| SKU leverancier | LS-PIERRECORINDON |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 100 MM |
| Gewicht | 50 oz |
| Materiaal | Synthetic |
| Totale lengte | 4 in |
| Weight (oz) | 1.8 oz |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw