- Korrelgrootte van 180
- Werkt het best gesmeerd met benzine, olie of water
- Gemakkelijk scherpen van zware gereedschappen, zoals gereedschappen met lange snijkanten, zeisen en bijlen
| Artikelcode (SKU) | 111218 |
| EAN | 7311518009038 |
| SKU leverancier | LS-PIERRE-FAUX |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 230 MM |
| Gewicht | 210 G |
| Materiaal | Synthetic |
| Totale lengte | 9 in |
| Artikelcode (SKU) | 111218 |
| EAN | 7311518009038 |
| SKU leverancier | LS-PIERRE-FAUX |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 230 MM |
| Gewicht | 210 G |
| Materiaal | Synthetic |
| Totale lengte | 9 in |
| Weight (oz) | 7.4 oz |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw