Bosch BORSTELS MP (DOORSL.SCHIJF MULTI115 X1 RECHT) (vp= 1) Ref. 2609256306
Delen:
Artikelcode (SKU): 810652 SKU leverancier: 2609256306
Specificaties
Artikelcode (SKU) 810652
EAN 3165140591584
SKU leverancier 2609256306
Merk BOSCH
Diameter (mm) 115,0 MM
Specificatie AC 60 S BF|D= 115 mm
Dikte (mm) 1,0 MM