Bosch BORSTELS MP (DOORSL.SCHIJF MULTI125 X1 RECHT) (vp= 1) Ref. 2609256307
Delen:
Artikelcode (SKU): 810653 SKU leverancier: 2609256307
Specificaties
Artikelcode (SKU) 810653
EAN 3165140591591
SKU leverancier 2609256307
Merk BOSCH
Diameter (mm) 125,0 MM
Specificatie AC 60 S BF|D= 125 mm
Dikte (mm) 1,0 MM