Pferd borstel POS KBG 11515/M14 ST 0,50
Delen:
Artikelcode (SKU): 814658 SKU leverancier: 43315001
Specificaties
Artikelcode (SKU) 814658
EAN 4007220220818
SKU leverancier 43315001
Merk Pferd
Schroefdraad M14x2 MM
Buiten-ø 115 MM
Max RPM 15000 rpm
Belegbreedte 15 MM
Beleglengte 26 MM
Belegmateriaal Staal
Belegmateriaal-ø 0.5 MM