| Artikelcode (SKU) | 814658 |
| EAN | 4007220220818 |
| SKU leverancier | 43315001 |
| Merk | Pferd |
| Schroefdraad | M14x2 MM |
| Buiten-ø | 115 MM |
| Max RPM | 15000 rpm |
| Belegbreedte | 15 MM |
| Artikelcode (SKU) | 814658 |
| EAN | 4007220220818 |
| SKU leverancier | 43315001 |
| Merk | Pferd |
| Schroefdraad | M14x2 MM |
| Buiten-ø | 115 MM |
| Max RPM | 15000 rpm |
| Belegbreedte | 15 MM |
| Beleglengte | 26 MM |
| Belegmateriaal | Staal |
| Belegmateriaal-ø | 0.5 MM |
| Draadeinden | 24 stuk |
| Opt. RPM van | 7500 rpm |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw