| Artikelcode (SKU) | 169342 |
| EAN | 4007220661871 |
| SKU leverancier | 44400032 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 10 MM |
| Buiten-ø | 15 MM |
| Max RPM | 50000 rpm |
| Korrelgrofte | 60 |
| Artikelcode (SKU) | 169342 |
| EAN | 4007220661871 |
| SKU leverancier | 44400032 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 10 MM |
| Buiten-ø | 15 MM |
| Max RPM | 50000 rpm |
| Korrelgrofte | 60 |
| Opt. RPM van | 25000 rpm |
| Slijpmiddel | A |
| Stift-ø | 3 MM |
| Stiftlengte | 40 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw