| Artikelcode (SKU) | 169343 |
| EAN | 4007220154113 |
| SKU leverancier | 44400123 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 10 MM |
| Buiten-ø | 20 MM |
| Max RPM | 38100 rpm |
| Korrelgrofte | 120 |
| Artikelcode (SKU) | 169343 |
| EAN | 4007220154113 |
| SKU leverancier | 44400123 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 10 MM |
| Buiten-ø | 20 MM |
| Max RPM | 38100 rpm |
| Korrelgrofte | 120 |
| Opt. RPM van | 19000 rpm |
| Slijpmiddel | A |
| Stift-ø | 3 MM |
| Stiftlengte | 40 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw