| Artikelcode (SKU) | 177426 |
| EAN | 4007220154137 |
| SKU leverancier | 44401063 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 5 MM |
| Buiten-ø | 30 MM |
| Max RPM | 25400 rpm |
| Korrelgrofte | 60 |
| Artikelcode (SKU) | 177426 |
| EAN | 4007220154137 |
| SKU leverancier | 44401063 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 5 MM |
| Buiten-ø | 30 MM |
| Max RPM | 25400 rpm |
| Korrelgrofte | 60 |
| Opt. RPM van | 12000 rpm |
| Slijpmiddel | A |
| Stift-ø | 3 MM |
| Stiftlengte | 40 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw