| Artikelcode (SKU) | 116967 |
| EAN | 4007220154694 |
| SKU leverancier | 44409086 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 15 MM |
| Buiten-ø | 30 MM |
| Max RPM | 25400 rpm |
| Korrelgrofte | 80 |
| Artikelcode (SKU) | 116967 |
| EAN | 4007220154694 |
| SKU leverancier | 44409086 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 15 MM |
| Buiten-ø | 30 MM |
| Max RPM | 25400 rpm |
| Korrelgrofte | 80 |
| Opt. RPM van | 12000 rpm |
| Slijpmiddel | A |
| Stift-ø | 6 MM |
| Stiftlengte | 40 MM |
| Voldoet aan ISO | 3919 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw