| Artikelcode (SKU) | 177414 |
| EAN | 4007220297353 |
| SKU leverancier | 44412066 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 20 MM |
| Buiten-ø | 30 MM |
| Max RPM | 25400 rpm |
| Binding | Cool |
| Artikelcode (SKU) | 177414 |
| EAN | 4007220297353 |
| SKU leverancier | 44412066 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 20 MM |
| Buiten-ø | 30 MM |
| Max RPM | 25400 rpm |
| Binding | Cool |
| Korrelgrofte | 60 |
| Opt. RPM van | 12000 rpm |
| Slijpmiddel | Z |
| Stift-ø | 6 MM |
| Stiftlengte | 40 MM |
| Voldoet aan ISO | 3919 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw