| Artikelcode (SKU) | 169345 |
| EAN | 4007220154625 |
| SKU leverancier | 44408066 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 20 MM |
| Buiten-ø | 40 MM |
| Max RPM | 19100 rpm |
| Korrelgrofte | 60 |
| Artikelcode (SKU) | 169345 |
| EAN | 4007220154625 |
| SKU leverancier | 44408066 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 20 MM |
| Buiten-ø | 40 MM |
| Max RPM | 19100 rpm |
| Korrelgrofte | 60 |
| Opt. RPM van | 9600 rpm |
| Slijpmiddel | A |
| Stift-ø | 6 MM |
| Stiftlengte | 40 MM |
| Voldoet aan ISO | 3919 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw