| Artikelcode (SKU) | 169353 |
| EAN | 4007220155271 |
| SKU leverancier | 44506156 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 15 MM |
| Buiten-ø | 50 MM |
| Max RPM | 15200 rpm |
| Korrelgrofte | 150 |
| Artikelcode (SKU) | 169353 |
| EAN | 4007220155271 |
| SKU leverancier | 44506156 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 15 MM |
| Buiten-ø | 50 MM |
| Max RPM | 15200 rpm |
| Korrelgrofte | 150 |
| Opt. RPM van | 7000 rpm |
| Slijpmiddel | A |
| Stift-ø | 6 MM |
| Stiftlengte | 40 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw