| Artikelcode (SKU) | 177402 |
| EAN | 4007220803912 |
| SKU leverancier | 44411774 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 30 MM |
| Buiten-ø | 60 MM |
| Max RPM | 12700 rpm |
| Binding | Cool |
| Artikelcode (SKU) | 177402 |
| EAN | 4007220803912 |
| SKU leverancier | 44411774 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 30 MM |
| Buiten-ø | 60 MM |
| Max RPM | 12700 rpm |
| Binding | Cool |
| Korrelgrofte | 60 |
| Opt. RPM van | 6300 rpm |
| Slijpmiddel | Co |
| Stift-ø | 6 MM |
| Stiftlengte | 40 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw