| Artikelcode (SKU) | 169366 |
| EAN | 4007220155912 |
| SKU leverancier | 44516156 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 50 MM |
| Buiten-ø | 80 MM |
| Max RPM | 9500 rpm |
| Opt. RPM van | 4800 rpm |
| Artikelcode (SKU) | 169366 |
| EAN | 4007220155912 |
| SKU leverancier | 44516156 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 50 MM |
| Buiten-ø | 80 MM |
| Max RPM | 9500 rpm |
| Opt. RPM van | 4800 rpm |
| Slijpmiddel | A |
| Stiftlengte | 40 MM |
| Voldoet aan ISO | 3919 |
| Korrelgrofte | 150 |
| Stift-ø | 6 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw