| Artikelcode (SKU) | 169381 |
| EAN | 4007220790168 |
| SKU leverancier | 67689056 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 14 MM |
| Uitvoering | M (11 mm) CM |
| Diameter | 125 MM |
| Asgat ø | 22.23 MM |
| Artikelcode (SKU) | 169381 |
| EAN | 4007220790168 |
| SKU leverancier | 67689056 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 14 MM |
| Uitvoering | M (11 mm) CM |
| Diameter | 125 MM |
| Asgat ø | 22.23 MM |
| Vorm | Radiale uitvoering pfr |
| Max RPM | 12200 rpm |
| Asgat-ø H [inch] | 7/8 |
| Hoeknaadradius | 5 MM |
| Korrelgrofte | 60 |
| Slijpmiddel | Co |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw