| Artikelcode (SKU) | 116979 |
| EAN | 4007220790175 |
| SKU leverancier | 67689062 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 16 MM |
| Uitvoering | L (14 mm) conisch |
| Diameter | 125 MM |
| Asgat ø | 22.23 MM |
| Artikelcode (SKU) | 116979 |
| EAN | 4007220790175 |
| SKU leverancier | 67689062 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 16 MM |
| Uitvoering | L (14 mm) conisch |
| Diameter | 125 MM |
| Asgat ø | 22.23 MM |
| Vorm | Radiale uitvoering pfr |
| Max RPM | 12200 rpm |
| Asgat-ø H [inch] | 7/8 |
| Hoeknaadradius | 8 MM |
| Korrelgrofte | 40 |
| Slijpmiddel | Z |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw