| Artikelcode (SKU) | 814670 |
| EAN | 4007220146781 |
| SKU leverancier | 42102000 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 20 MM |
| Buiten-ø | 10 MM |
| Max RPM | 44000 rpm |
| Hardheid [shore A] | 65–70 |
| Artikelcode (SKU) | 814670 |
| EAN | 4007220146781 |
| SKU leverancier | 42102000 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 20 MM |
| Buiten-ø | 10 MM |
| Max RPM | 44000 rpm |
| Hardheid [shore A] | 65–70 |
| Minimaal toerental | 30000 rpm |
| Stift-ø | 6 MM |
| Stiftlengte | 35 MM |
| Voldoet aan ISO | 15637-1 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw