| Artikelcode (SKU) | 160237 |
| EAN | 4007220146842 |
| SKU leverancier | 42107000 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 20 MM |
| Buiten-ø | 22 MM |
| Max RPM | 26000 rpm |
| Hardheid [shore A] | 65–70 |
| Artikelcode (SKU) | 160237 |
| EAN | 4007220146842 |
| SKU leverancier | 42107000 |
| Merk | Pferd |
| Breedte | 20 MM |
| Buiten-ø | 22 MM |
| Max RPM | 26000 rpm |
| Hardheid [shore A] | 65–70 |
| Minimaal toerental | 18000 rpm |
| Stift-ø | 6 MM |
| Stiftlengte | 35 MM |
| Voldoet aan ISO | 15637-1 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw