Bosch CIRKELZAGEN MP (CIRKELZAAGBLAD BASIC 170X2.2X20/16,T24 (1)) (vp= 1) Ref.
Delen:
Artikelcode (SKU): 810832 SKU leverancier: 2609256812
Specificaties
Artikelcode (SKU) 810832
EAN 3165140391580
SKU leverancier 2609256812
Merk BOSCH
Aantal tanden 24,0
Specificatie D= 170 mm; asgat= 20 mm; T= 24
Zaagbreedte mm 2,200
Asgat ⌀ (mm) 20,0 MM