Bosch CIRKELZAGEN MP (CIRKELZAAGBLAD SPECIAL 170X2X20/16,T48 (1)) (vp= 1) Ref.
Delen:
Artikelcode (SKU): 810873 SKU leverancier: 2609256888
Specificaties
Artikelcode (SKU) 810873
EAN 3165140392341
SKU leverancier 2609256888
Merk BOSCH
Aantal tanden 48,0
Specificatie D= 170 mm; asgat= 20 mm; T= 48
Zaagbreedte mm 2,500
Asgat ⌀ (mm) 20,0 MM