| Artikelcode (SKU) | 810786 |
| EAN | 3165140390866 |
| SKU leverancier | 2609256729 |
| Merk | BOSCH |
| Type | T 118 A |
| Specificatie | Basic for Metal |
| Totale lengte (mm) | 91,0 MM |
| Tandafstand tpi | 17–23 |
| Artikelcode (SKU) | 810786 |
| EAN | 3165140390866 |
| SKU leverancier | 2609256729 |
| Merk | BOSCH |
| Type | T 118 A |
| Specificatie | Basic for Metal |
| Totale lengte (mm) | 91,0 MM |
| Tandafstand tpi | 17–23 |
| Vertande lengte mm | 68,0 |
| Tandenverdeling | 1.1–1.5 mm / 17–23 TPI |
| Tandafstand [mm] | 1.1–1.5 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw