| Artikelcode (SKU) | 810789 |
| EAN | 3165140390897 |
| SKU leverancier | 2609256732 |
| Merk | BOSCH |
| Type | T 318 A |
| Specificatie | Basic for Metal |
| Totale lengte (mm) | 132,0 MM |
| Tandafstand tpi | 21,0 |
| Artikelcode (SKU) | 810789 |
| EAN | 3165140390897 |
| SKU leverancier | 2609256732 |
| Merk | BOSCH |
| Type | T 318 A |
| Specificatie | Basic for Metal |
| Totale lengte (mm) | 132,0 MM |
| Tandafstand tpi | 21,0 |
| Vertande lengte mm | 108,0 |
| Tandenverdeling | 1,2 mm / 21 TPI |
| Tandafstand [mm] | 1,2 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw