| Artikelcode (SKU) | 159014 |
| EAN | 4007430407436 |
| SKU leverancier | 623638000 |
| Merk | METABO |
| Materiaal | Hss Opgelast |
| Tandsteek | 2,0 mm t |
| Uitvoering | Gefreesd / gegolfd CM |
| Dikte | 1 MM |
| Artikelcode (SKU) | 159014 |
| EAN | 4007430407436 |
| SKU leverancier | 623638000 |
| Merk | METABO |
| Materiaal | Hss Opgelast |
| Tandsteek | 2,0 mm t |
| Uitvoering | Gefreesd / gegolfd CM |
| Dikte | 1 MM |
| Nuttige lengte | 51 MM |
| Gelijk aan Bosch type | T 118 b |
| Materiaalgeschiktheid | Stalen platen 2,5 - 6 mm / non-ferrometalen |
| Verkoopeenheid | 5 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw