| Artikelcode (SKU) | 109335 |
| EAN | 4007430408785 |
| SKU leverancier | 623971000 |
| Merk | METABO |
| Materiaal | Bim Opgelast |
| Tandsteek | 1,2 mm t |
| Uitvoering | Gefreesd / gegolfd CM |
| Dikte | 1 MM |
| Artikelcode (SKU) | 109335 |
| EAN | 4007430408785 |
| SKU leverancier | 623971000 |
| Merk | METABO |
| Materiaal | Bim Opgelast |
| Tandsteek | 1,2 mm t |
| Uitvoering | Gefreesd / gegolfd CM |
| Dikte | 1 MM |
| Nuttige lengte | 51 MM |
| Gelijk aan Bosch type | T 118 af |
| Materiaalgeschiktheid | Stalen platen 1 - 3 mm / non-ferrometalen |
| Verkoopeenheid | 5 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw