Artikelcode (SKU): 845383 SKU leverancier: CBP2504000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 845383
EAN 8714452066454
SKU leverancier CBP2504000
Merk CARAT
Diameter 250 MM
Asgat 25.40 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 12 MM