Artikelcode (SKU): 586646 SKU leverancier: CEBD115310
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586646
EAN 8714452000618
SKU leverancier CEBD115310
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 10 MM