Artikelcode (SKU): 586647 SKU leverancier: CEBD125310
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586647
EAN 8714452000625
SKU leverancier CEBD125310
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 10 MM