Artikelcode (SKU): 586648 SKU leverancier: CEBD230310
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586648
EAN 8714452000656
SKU leverancier CEBD230310
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 10 MM