Artikelcode (SKU): 586739 SKU leverancier: CSMS1103BD
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586739
EAN 8714452011447
SKU leverancier CSMS1103BD
Merk CARAT
Diameter 110 MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 6 MM