Artikelcode (SKU): 586740 SKU leverancier: CSMS1253BD
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586740
EAN 8714452011454
SKU leverancier CSMS1253BD
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 6 MM