Artikelcode (SKU): 132377 SKU leverancier: CA11530000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132377
EAN 8714452071014
SKU leverancier CA11530000
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Asgat 22.23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM