Artikelcode (SKU): 132378 SKU leverancier: CA12530000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132378
EAN 8714452071021
SKU leverancier CA12530000
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22.23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM