Artikelcode (SKU): 132379 SKU leverancier: CA14030000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132379
EAN 8714452071267
SKU leverancier CA14030000
Merk CARAT
Diameter 140 MM
Asgat 22.23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM