Artikelcode (SKU): 132380 SKU leverancier: CA15090000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132380
EAN 8714452071038
SKU leverancier CA15090000
Merk CARAT
Diameter 150 MM
Asgat 22.23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM