Artikelcode (SKU): 132381 SKU leverancier: CA18030000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132381
EAN 8714452071045
SKU leverancier CA18030000
Merk CARAT
Diameter 180 MM
Asgat 22.23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM