Artikelcode (SKU): 586614 SKU leverancier: CA18050000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586614
EAN 8714452053331
SKU leverancier CA18050000
Merk CARAT
Diameter 180 MM
Asgat 30 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM