Artikelcode (SKU): 132382 SKU leverancier: CA23030000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132382
EAN 8714452071052
SKU leverancier CA23030000
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 22.23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM