Artikelcode (SKU): 586615 SKU leverancier: CA23050000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586615
EAN 8714452070673
SKU leverancier CA23050000
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 30 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM