Artikelcode (SKU): 586622 SKU leverancier: CASS300200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586622
EAN 8714452071069
SKU leverancier CASS300200
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 20 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM