Artikelcode (SKU): 132385 SKU leverancier: CASS300400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132385
EAN 8714452071083
SKU leverancier CASS300400
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM