Carat CA Premium 350x20 baksteen/asphaltslijper (vp=1) ref. CASS350200
Delen:
Artikelcode (SKU): 132386 SKU leverancier: CASS350200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132386
EAN 8714452053645
SKU leverancier CASS350200
Merk CARAT
Hoogte (snijvlak) 10 MM
Diameter (asgat) 20 MM
Diameter (zaagblad) 350 MM