Artikelcode (SKU): 132387 SKU leverancier: CASS350400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132387
EAN 8714452071113
SKU leverancier CASS350400
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM