Artikelcode (SKU): 132388 SKU leverancier: CASS400200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132388
EAN 8714452085745
SKU leverancier CASS400200
Merk CARAT
Diameter 400 MM
Asgat 20 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM